

Хондропротектор Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM (1 per day) Highest Strength, 240 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM Highest Strength – дієтична добавка з глюкозаміном, хондроїтином і метилсульфонілметаном для доповнення раціону дорослих, які приділяють увагу активному способу життя.
Особливості Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM Highest Strength:
- Містить глюкозамін, хондроїтин і MSM.
- Підходить для включення у раціон дорослих з регулярною фізичною активністю.
- Представлений у таблетованій формі для щоденного прийому.
Глюкозамін і хондроїтин належать до компонентів, пов’язаних із хрящовою тканиною. Метилсульфонілметан містить органічну сірку, яка бере участь у формуванні структурних елементів сполучної тканини. Таке поєднання може бути частиною раціону людей, які приділяють увагу суглобам, зв’язкам, сухожиллям і комфорту рухів.
Переваги Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM Highest Strength:
- Доповнює раціон поєднанням глюкозаміну, хондроїтину та MSM.
- Підходить для харчування людей, які стежать за станом сполучної тканини.
- Може використовуватися як частина збалансованого раціону при активному способі життя.
Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM Highest Strength підійде дорослим, які хочуть доповнити щоденний раціон спеціалізованою добавкою з глюкозаміном, хондроїтином і MSM. Продукт не замінює повноцінне та різноманітне харчування.
Як приймати Swanson Glucosamine, Chondroitin & MSM Highest Strength:
Приймати по 1 таблетці на день під час їжі. Не перевищувати рекомендовану дозу. Якщо ви приймаєте лікарські засоби або маєте хронічні стани, перед прийомом проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаГлюкозаміну сульфат 2KCI (молюски) 500 мг
Хондроїтин сульфат USP 400 мг
MSM (метилсульфонілметан) 200 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза (рослинне волокно), кроскармелоза натрію, кросповідон, стеаринова кислота, прозоре покриття (очищена вода, гіпромелоза, гліцерин), діоксид кремнію, магнію стеарат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Swanson |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 240 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 240 |
| Призначення | Для опорно-рухового апарату, Для суглобів |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 2 595 ₴
