
Креатин моногідрат Kevin Levrone Gold Line Gold Creatine, 1 кг
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Kevin Levrone Gold Creatine - креатин використовується в різних формах фізичної активності та на будь-якому рівні розвитку.
Особливості:
- Чистий моногідрат креатину
- Сприяє підвищенню фізичної працездатності
- Збільшення сухої м'язової маси та сили
- Вітамін B6 підтримує нормальну роботу нервової системи
- Вітамін В6 сприятливо впливає на регуляцію гормональної активності
Як приймати:
Тренувальний день: одна порція відразу після пробудження, інша відразу після тренування.
Не тренувальний день: одна порція відразу після пробудження, друга через кілька годин між їдою.
Вміст елементів у 1й порції:
5 грамКреатин моногідрат 5000 мг
Вітамін В6 1.4 мг
Інгредієнти
100% креатин моногідрат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kevin Levrone |
| Вага | 1000 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 1.1 кг |
| Висота в пакованні | 20 |
| Вміст порції | 5 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 200 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Креатин моногідрат |
| Ширина в упаковці | 15 см |
- Ціна: 1 690 ₴
