
Бутират натрію VitalHarmony Sodium Butyrate, 90 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.VitalHarmony Sodium Butyrate – дієтична добавка з мікрокапсульованим натрієвим бутиратом для доповнення щоденного раціону дорослих.
Особливості VitalHarmony Sodium Butyrate:
- Містить натрієвий бутират у мікрокапсульованій формі.
- Підходить для включення у раціон дорослих, які приділяють увагу збалансованому харчуванню.
- Представлений у капсульованій формі для щоденного прийому.
Натрієвий бутират є сіллю масляної кислоти. Цей компонент може використовуватися у добавках для раціону людей, які приділяють увагу травленню, мікробіоті та загальному балансу харчування. Мікрокапсульована форма допомагає зберегти зручність прийому продукту.
Переваги VitalHarmony Sodium Butyrate:
- Доповнює раціон натрієвим бутиратом.
- Підходить для харчування дорослих, які стежать за різноманітністю нутрієнтів у раціоні.
- Може використовуватися як частина щоденного збалансованого харчування.
VitalHarmony Sodium Butyrate підійде дорослим, які хочуть доповнити раціон добавкою з натрієвим бутиратом у капсульованій формі. Продукт не замінює повноцінне та різноманітне харчування.
Як приймати VitalHarmony Sodium Butyrate:
Приймати по 1 капсулі 1 раз на день під час їжі, запиваючи достатньою кількістю води. Не перевищувати рекомендовану дозу. Не використовувати дітям, вагітним і жінкам, які годують грудьми. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаМікрокапсульований бутират натрію 500 мг
- бутират натрію 421 мг
- олійна кислота 284 мг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VitalHarmony |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Латвія |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Окремі мінерали | Натрій |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для травлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 894 ₴
