-21%


Рушник-рукавичка Kela Leonora 24612 15х21 см зелений мох
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник-рукавичка для обличчя Kela Leonora
Рушник-рукавичка для обличчя Kela Leonora стане яскравим акцентом в інтер'єрі. Рушник виконаний зі 100% бавовни, тому добре вбирає вологу і швидко сохне.
Характеристики:
- Тип: рушник-рукавичка
- Призначення: для особи
- Матеріал: 100% бавовна
- Форма: прямокутна
- Розміри: 15х21 см
- Серія: Leonora
- Виробник: Kela
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kela |
| Довжина | 21 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 15 см |
| Колір | Зелений |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 21 см |
| Тип | Рушник-Перчатка для обличчя |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 139 ₴
