-22%






Гриль MPM MGR-09M
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гриль контактний MGR-09M ідеально підходить для використання в домашніх умовах, коли погода не сприяє використанню грилю на відкритому повітрі. Пристрій дозволяє готувати страви без додавання жиру, тому вона менш калорійна, але при цьому зберігає чудовий смак. Характеристика: Потужність: 2000 Вт Напруга: 220 В
Особливості:
- Регульована висота гриля
- Можливість використання на відкритому повітрі
Комплектація:
- Гриль Піддон для стоку жиру Інструкція
- Габарити упаковки (ВхШхГ): 39.5 х 38 х 16.5 см см
Додаткові характеристики:
- Регульовані ніжки для зручності відведення жиру
- Слабо нагріваються ручки
- Контрольні лампочки роботи та нагріву Регулювання температури ручкою на корпусі від 0 до 270 градусів
- Наявність антипригарного покриття
- Захист від перегріву
- Прогумовані ніжки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Користувальницькі характеристики | |
| Безпечне автовимкнення | Да |
| Варіант встановлення | Настільний |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Да |
| Гарантійний термін | Гриль |
| Глибина робочої поверхні | 230 мм |
| Захист від вітру | Да |
| Захист від перегрівання | Да |
| Індикатор нагрівання | Да |
| Індикатор роботи | Да |
| Лоток для жиру | Да |
| Матеріал тари | 2000 Вт |
| Ручки, що не нагріваються | Да |
| Регульована висота гриля | Да |
| Стан | Нове |
| Термоізольований корпус | Да |
| Тип нагрівної поверхні | Ребриста плита |
| Ширина робочої поверхні | 290 мм |
- Ціна: 2 872 ₴
