-16%






Рушник для рук Ardesto Splendid ART2330TE 30х50 см теракотовий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник для рук Ardesto Splendid
Рушник махровий Ardesto Splendid відрізняється м'яким ворсом на поверхні, який утворюється завдяки спеціальному переплетенню волокон. Виріб виготовлений зі 100% бавовни, тому добре вбирає вологу, порівняно швидко висихає та зберігає зовнішній вигляд тривалий час.
Характеристики:
- Тип: рушник
- Призначення: для рук
- Матеріал: 100% бавовна
- Форма: прямокутна
- Щільність: 500 г/м²
- Розміри: 30х50 см
- Серія: Splendid
- Виробник: Ardesto
Рекомендації з догляду:
- Прати при 40°С
- Не відбілювати
- Хімчистка заборонена
- Гладити при температурі до 110°С
- Машинне сушіння за низької температури
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Довжина | 50 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 50 см |
| Тип | Рушник для рук |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Теракотовий |
- Ціна: 113 ₴
