-21%




Дошка кухонна Krauff Gestein 29-305-210 39,5х24,7 см сіра
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дошка кухонна Krauff Gestein
Дошка кухонна Krauff Gestein - пластикова, незамінна кухонна помічниця. Абсолютно екологічна. На ній не залишаються насічки від ножа та залишки продуктів, що перешкоджає розмноженню мікробів. Гладка поверхня не вбирає запахів і легко миється. Дошка Krauff довго служитиме на Вашій кухні.
Характеристики:
- Тип: дошка кухонна
- Матеріал: пластик
- Форма: прямокутна
- Легко миється
- Колір: сірий
- Серія: Gestein
- Виробник: Krauff
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Krauff |
| Довжина | 395 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Ручка | Є |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 247 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 395 мм |
| Кількість у наборі | 1 |
- Ціна: 383 ₴
