-1%


Жирні кислоти Carlson Labs Cod Liver Oil Gems Super 1000 mg, 100 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Carlson Labs Cod Liver Oil підтримує серцево-судинну, когнітивну та суглобову функції.
Одна чайна ложка містить 250 мг омега-3, включаючи EPA та DHA, які підтримують здоров'я серця, мозку, зору та суглобів. Щоб забезпечити максимальну свіжість, масло печінки тріски ретельно контролюється від моря до зберігання.
Особливості Cod Liver Oil
- Підтримує серцево-судинну, когнітивну та суглобову функції.
- 250 мг омега-3 на капсулу + вітаміни A та D3
- Виловлена в дикій природі норвезька арктична тріска з екологічно чистих джерел
Як приймати:
Приймати по одній капсулі раз на день під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаКалорії 10 ккал
Жири 1 г
Холестерин 5 мг
Вітамін А (жир печінки тріски та ретинілпальмітат) 600 мкг
Вітамін D (жир печінки тріски та холекальциферол) 10 мкг
Вітамін E (d-альфа-токоферол та змішані токофероли) 6,7 мг
Жир печінки норвезької тріски 1 г
Усього Омега-3 250 мг
- DHA (Докозагексаєнова кислота) 100 мг
- EPA (Ейкозапентаєнова кислота) 80 мг
Інгредієнти
бичачий желатин, гліцерин, вода, соєва олія, натуральний лимонний ароматизатор
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carlson Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Джерело жирних кислот | Олія печінки тріски |
| Добавки | Вітаміни |
| Дозування | 1000 |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для шкіри, волосся і нігтів, Для загального оздоровлення, Для опорно-рухового апарату, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 900 ₴
