-1%


Жирні кислоти Carlson Labs Maximum Omega 2000 mg, 90 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Carlson Labs Maximum Omega 2000 - препарат для покращення здоров'я серця, мозку, зору та суглобів.
Жирна риба, у тому числі лосось, скумбрія та сардини, є відмінним джерелом омега-3, проте більшість із нас не отримують достатньої кількості риби в нашому раціоні для досягнення рекомендованого споживання, тому добавка може бути відмінним варіантом.
Особливості:
- Сприяє здоров'ю серця, мозку та зору
- 2000 мг омега-3 на порцію М'які гелі зі смаком лимона
- Дикі виловлені та стійкі джерела
- Сертифікати IFOS та IGEN без ГМО
- Гарантія свіжості, ефективності та чистоти
Як приймати:
Приймати по дві капсули щодня під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиКалорій 30 ккал
Жири 2,5 г
Білок < 1 г
Норвезький риб'ячий жир 2,6 г
Усього Омега-3 2000 мг
- EPA (ейкозапентаєнова кислота) 1,250 мг
- DHA (докозагексаєнова кислота) 500 мг
Інгредієнти
М'яка гелева оболонка (яловичий желатин, гліцерин, вода), натуральні змішані токофероли, d-альфа-токоферол, натуральні ароматизатори. , скумбрія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carlson Labs |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Дозування | 2000 |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 45 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для мозку, Для нервової системи, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 3 295 ₴
