-1%






Вітаміни та мінерали Natures Plus Vitamin B12 500 mcg, 90 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Natures Plus Vitamin B12 500 mсg - добавка на основі метилкобаламіну, який виконує дуже довгий список життєво важливих функцій в організмі.
Особливості:
- 500 мкг вітаміну B12 (кобаламіну) на порцію
- Харчова підтримка для виробництва природної енергії
- Підтримує здоровий контроль ваги
- Сприяє здоровому виробництву еритроцитів
- Підтримує здоровий настрій та психологічну функцію
- Підтримує вироблення лейкоцитів та загальний імунний захист
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці на день, бажано під час їжі, як харчову добавку.
Виробник оновлює зовнішній вигляд товару, дизайн може відрізнятись від представленого на фото
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаВітамін В12 (метилкобаламін) 500 мкг
Інгредієнти
Ді-кальцій фосфат, мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, магнію стеарат, буряковий сік і фармацевтична глазур
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nature's Plus |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B12 |
| Призначення | Для нервової системи, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 625 ₴
