
Креатин Nutrend Kre-Alkalyn, 120 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Nutrend Kre-Alkalyn – це сучасна запатентована форма креатину. Відрізняється високим рівнем засвоєння та стійкості в організмі. Підходить для спортсменів, які бажають підвищити м'язову масу та силу.
Креатин сам по собі є нестабільною сполукою і довго не може перебувати в розчинах, особливо в кислих розчинах (у середовищі з низьким рН).
Особливості:
- Для зростання м'язової маси
- Підвищення сили без утримання води у м'язах
- Відновлення енергетичних резервів
- Стимулювання спалювання жирів
Особливістю KRE-ALKALYN є те, що моногідрат креатину поміщений у капсули, що забезпечують стабільне лужне середовище. Таким чином, креатин захищений від швидкого розпаду в кислому середовищі травного тракту, і організм може засвоювати його і довше відчувати його ефект.
Продукт призначений для спортсменів, які прагнуть зростання якісної м'язової маси, підвищення сили і прискорення відновлення.
Як приймати:
- Для збільшення м'язової маси та сили, зростання продуктивності у спорті: 2-4 капсули приблизно за 45-60 хвилин до початку фізичного навантаження.
- Для прискорення поновлення: 2-4 капсули після завершення фізичного навантаження.
- Максимальне добове дозування: 4 капсули.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаKre-Alkalyn (моногідрат креатину)750 мг
- чистий креатин 660 мг
Інгредієнти
моногідрат креатину, желатинова капсула (желатин, барвник оксид заліза), мальтодекстрин, наповнювач магнію стеарат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nutrend |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Чехія |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для підвищення витривалості, Для сушки тіла |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 345 ₴
