

Лямки для тяги Power System Power Straps PS-3400, Black/Yellow
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лямки Power System Power Straps забезпечують посилений, надійний хват, запобігають вислизанню штанги та гантелей, а також зісковзування рук з поперечини турніку.
Ремені для тяги є найважливішим чинником успіху у сучасному бодібілдингу та пауерліфтингу.
На сьогоднішній день жоден професійний атлет і аматор, що серйозно займається, не обходяться без цього аксесуара.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power system |
| Матеріал | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.35 кг |
| Висота в пакованні | 2 |
| Глибина в упаковці | 20 см |
| Колір | Жовтий, Чорний |
| Країна виробника | Пакистан |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Тип | Лямки |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 380 ₴
