
Вітаміни та мінерали Puritan's Pride Biotin 1000 mcg, 100 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Puritan's Pride Biotin – це біологічно активна добавка, що містить вітамін, необхідний для підтримки краси волосся та шкіри, а також для нормального перебігу метаболічних процесів.
Особливості Puritan's Pride Biotin:
- Монокомпонентний склад.
- Зручна для ковтання форма.
- Підходить для раціону дорослих людей.
Біотин (вітамін B7) відіграє важливу роль у вуглеводному обміні, сприяючи перетворенню їжі в енергію. Також він необхідний для синтезу кератину — основного білка, який відповідає за структуру волосся та шкіри, що робить його популярним компонентом у комплексах для краси.
Переваги Puritan's Pride Biotin:
- Сприяє покращенню зовнішнього вигляду та стану волосся.
- Надає поживну підтримку шкірі.
- Бере участь у нормалізації обміну речовин.
- Підтримує загальний енергетичний тонус організму.
Продукт призначений для додаткового харчування організму біотином, підтримки обмінних процесів та покращення загального самопочуття.
Як приймати Puritan's Pride Biotin:
Приймайте по 1 таблетці 1-2 рази на день після їди. Запивайте добавку чистою водою. Не перевищуйте рекомендовану дозу. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаВітамін В7 1000 мкг
Інгредієнти
карбонат кальцію, рослинна целюлоза, діоксид кремнію, рослинний магнію стеарат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puritan's Pride |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Окремі вітаміни | Вітамін B7 |
| Призначення | Для шкіри, волосся і нігтів, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 260 ₴
