-1%


Вітаміни та мінерали Evolite Nutrition Daily Dose, 120 вегакапсул для підтримки організму
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Evolite Nutrition Daily Dose – це збалансований комплекс важливих вітамінів та мінералів, що підтримує здоров'я та життєдіяльність організму.
Особливості:
- вітамін D зміцнює кістки та імунну систему
- вітамін Е діє як антиоксидант, захищаючи клітини від старіння
- вітаміни A, C і K підтримують зір, шкіру та процеси згортання крові.
- група вітамінів B бере участь в енергетичних та метаболічних процесах
- мінерали, такі як магній, цинк та селен, підтримують серцево-судинну систему, імунітет та біологічні функції.
Evolite Daily Dose – надійна підтримка вашого здоров'я та життєвої активності.
Рекомендації щодо застосування:
Приймати по 1 капсулі раз на день.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаВітамін А (ретинол ацетат) 800 мкг
Вітамін D (холекальциферол) 5 мкг
Вітамін Е (dl-альфа-токоферил ацетат) 12 мг
Вітамін К (філохінон) 75 мкг
Вітамін С (L-аскорбінова кислота) 80 мг
Вітамін В1 (мононітрат тіаміну) 1.1 мг
Вітамін B2 (рибофлавін) 1.4 мг
Вітамін B3 (нікотинамід) 16 мг
Вітамін B5 (d-пантотенат кальцію) 6 мг
Вітамін B6 (гідрохлорид піридоксину) 1.4 мг
Вітамін B7 (d-біотин) 50 мкг
Вітамін B9 (фолієва кислота) 200 мкг
Вітамін В12 (метилкобаламін) 2.5 мкг
Магній (оксид) 72 мг
Залізо (сульфат) 14 мг
Цинк (сульфат) 15 мг
Марганець (сульфат) 2 мг
Мідь (сульфат) 1 мг
Йод (йодид калію) 150 мкг
Селен (селенат натрію) 55 мкг
Молібден (молібдат натрію VI) 50 мкг
Хром (хлорид хрому ІІІ) 40 мкг
Інгредієнти
Наповнювач: мікрокристалічна целюлоза; Інгредієнти капсули: гіпромелоза, барвники.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Evolite Nutrition |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 545 ₴
