-21%


Рушник пляжний Home Brand VIP 1458 80х150 см червоний
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжний рушник Home Brand VIP
Легкий та стильний пляжний килимок Home Brand VIP– ідеальний аксесуар для вашого комфорту на відпочинок. Виготовлений з м'якої мікрофібри, цей килимок забезпечує приємні відчуття та зручність. Розміри 80x150 см дозволяють вільно розміститися на піску або траві. У комплекті є чотири кілочки для стабільної фіксації на землі та зручний чохол для легкого транспортування та зберігання. Насолоджуйтесь літніми днями з вишуканим стилем та комфортом!
Характеристики:
- Тип: рушник
- Тип рушника: пляжний
- Матеріал: мікрофібра
- Форма: прямокутна
- Розміри: 80х150 см
- Упаковка: чохол
- Виробник: Home Brand
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | HomeBrand |
| Довжина | 150 см |
| Тип тканини | Мікрофібра |
| Колір | Червоний |
| Ширина | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 см |
| Тип | Рушник пляжний |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 340 ₴
