-8%










Люстра підвісна кришталева LED 28185 Латунь 45-150х12х34 см.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Підвісна кришталева LED люстра, корпус металевий, кільце діаметром 34 см, висота регулюється, вбудовані світлодіоди, потужність 12 вт (нейтральне світло 4000 k), кріплення до стелі на планку, основа діаметром 12 см.
Підвісні люстри - дуже популярний вид стельових світильників для приміщень із середньою або високою стелею. Ці світильники підійдуть для кухні, передпокою та ванної кімнати, для спальні та просторого залу, для кафе, ресторану та будь-якого громадського закладу. Підвіси прості за формою та зручні у догляді, також оснащені механізмом, що дозволяє змінювати висоту.
- Висота, см: 45
- Ширина, см: 12
- Діаметр/довжина, см: 34
- Матеріал плафона: Кришталь
- Матеріал корпусу: Метал
- Колір плафона: Прозорий
- Колір корпусу: Латунь
- Кількість джерел світла: вбудоване LED освітлення
- Потужність, Вт (макс): 12 (споживана)
- Тип патрона: Немає
- Пульт д/к: Немає
- Нічне підсвічування: Немає
- Виробник: Китай
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sunnysky |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Потужність лампи | 12 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Тип цоколя | Немає цоколя |
| Колір плафона | Прозорий |
| Тип світильника | Підвісний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 см |
| Довжина | 34 см |
| Ширина | 12 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість джерел світла | Вбудоване Led-освітлення |
| Матеріал плафона | Кришталь |
| Колір корпусу | Латунь |
- Ціна: 4 615 ₴

