-8%


Набір кухонних рушників махрових Colorful Home 20833 40х60 см 2 шт.
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір кухонних рушників махрових Colorful Home
Набір кухонних рушників махрових Colorful Home для повсякденного використання. Виготовлені з м'якої та поглинаючої тканини, відмінно підходять для сушіння посуду, рук та збирання на кухні.
Характеристики:
- Тип: набір кухонних рушників
- Матеріал: махра
- Кількість в упаковці: 2
- Форма: прямокутна
- Розміри: 40х60 см
- Виробник: Colorful Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Довжина | 60 см |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Тип | Набір рушників |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 40 см |
| Тип тканини | Махра |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 60 см |
| Кількість у наборі | 2 шт. |
| Колір | Молочний |
- Ціна: 171 ₴
