-8%


Рушник банний махровий Colorful Home 20818 70х140 см ліловий
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник банний махровий Colorful Home
Рушник банний махровий Colorful Home — це ідеальне поєднання м'якості, практичності та естетики, створене для вашого щоденного комфорту після водних процедур.
Характеристики:
- Тип: рушник
- Призначення: банне
- Матеріал: махра
- Форма: прямокутна
- Розміри: 70х140 см
- Виробник: Colorful Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorful Home |
| Довжина | 140 см |
| Тип тканини | Махра |
| Ширина | 70 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 140 см |
| Тип | Рушник банний |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Ліловий |
- Ціна: 402 ₴
