

Натуральна добавка OstroVit Vege White Mulberry, 60 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.OstroVit Vege White Mulberry - це рослина (невелике деревце) з сімейства шовковичних, яке використовується в лікувальних цілях вже в традиційній китайській медицині.
Завдяки вмісту речовини 1-DNJ (1-дезоксін-іріміцін), він відомий насамперед своєю здатністю регулювати глюкозо-інсуліновий метаболізм. Біла шовковиця може регулювати метаболізм глюкози, а також знижувати підвищення рівня глюкози в крові після їжі, тому рекомендується діабетикам і людям, які хочуть скинути зайві кілограми.
Властивості:
- Підтримує контроль глікемії після їжі
- Це може допомогти «зменшити» жирові відкладення.
- Має антиоксидантну дію - поглиначем вільних радикалів.
- Може знизити рівень і окислення ліпопротеїнів низької щільності - ЛПНЩ
- Допомагає підтримувати нормальну вагу тіла
- Може мати протизапальний ефект.
Біла шовковиця також є ефективним рослиною, яке діє як антиоксидант, тобто як антиоксидант.
Як приймати:
Приймати по 1 порції (1 капсулі) в день перед їжею.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаЕкстракт листя білої шовковиці 350 мг
- 1-дезоксіноджіріміцін DNJ 3,5 мг
Інгредієнти
Екстракт листя білої шовковиці (Morus alba L.), стандартизований на 1-дезоксіноджіріміціна (DNJ), що покриває склад (наповнювач: гідроксипропілметилцелюлоза)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 310 ₴
