

Екстракт плодів малабарського тамаринду OstroVit Vege Garcinia Cambogia, 90 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.OstroVit Vege Garcinia Cambogia - натуральна харчова добавка, що містить екстракт плодів малабарського тамаринду з високим вмістом HCL гідроксилімонної кислоти. Плоди камбоджійської гарцинії вважаються дуже ефективним і, перш за все, повністю натуральним продуктом, що сприяє схуднення. Вони не тільки пригнічують апетит, але також сприяють схуднення та полегшують проблеми із травленням.
Особливості:
- посилює почуття ситості
- пригнічує апетит
- підтримує обмін речовин
- полегшує проблеми із травленням
- успішно протидіє накопиченню жирової тканини
Екстракт плодів малабарського тамаринду на 60% складається з гідроксицитринової кислоти, яка сприяє спалюванню жирів, пригнічує апетит та регулює рівень холестерину в крові. OstroVit Garcinia Cambogia підійде всім, хто має намір схуднути або страждає на розлади апетиту.
Як приймати:
Приймати по 1 порції (1 капсула) щодня. Продукт призначений для дорослих.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаЕкстракт малабарського тамаринду (Garcinia Cambogia DESR.) (плоди) 500 мг
- гідроксилімонна кислота 300 мг
Інгредієнти
Склад покриття (наповнювач: гідроксипропілметилцелюлоза).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | OstroVit |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для зниження ваги, Для прискорення метаболізму |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 275 ₴
