
Натуральна добавка Natrol Melatonin 10 mg Fast Dissolve, 60 таблеток - Полуниця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Призначення Natrol Melatonin Fast Dissolve:
- прискорення засипання;
- підвищення якості сну;
- усунення безсоння;
- поліпшення відновлення після тренувань;
- нейтралізація вільних радикалів.
У складі добавки - тільки мелатонін. Виробник гарантує безпеку комплексу при дотриманні всіх рекомендацій.
Як приймати Natrol Melatonin Fast Dissolve
Приймайте по одній таблетці за 20 хвилин. Приймати препарат коштує в один і той же час. Таблетки потрібно розсмоктувати до повного розчинення. Не приймайте більше однієї таблетки на добу. Не приймайте одночасно з іншими снодійними препаратами. Рекомендована тривалість курсу прийому - 30 днів. Перед початком курсу проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаМелатонін 10 мг
Інгредієнти
Декстроза, мікрокристалічна целюлоза, целюлозна камедь, кросповідон, мальтодекстрин, бегенат гліцерила, складні ефіри сахарози та жирних кислот, гуміарабік, екстракт кореня буряків (барвник), діоксид кремнію, штучний ароматизатор, сукралоза, ментол.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Natrol |
| Смак | Полуниця |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 715 ₴
