
Амінокислота NOW L-Citrulline 1200 mg, 120 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Призначення NOW Sports L-Citrulline 1200 mg:
- підтримання анаболічного стану;
- допомога в массонаборе;
- поліпшення м'язового кровопостачання;
- підвищення витривалості;
- зменшення стомлюваності;
- зміцнення імунітету;
- поліпшення ерекції;
- прискорення виведення з організму аміаку.
У складі добавки тільки цитрулін. Виробник гарантує ефективність і безпеку продукту.
Переваги NOW Sports L-Citrulline 1200 mg:
- високий вміст цитруллина;
- без ГМО;
- вегетаріанський продукт;
- зручна форма таблеток;
- відмінно поєднується з іншими спортивними добавками;
- підходить як для массонабора, так і сушки;
- без побічних ефектів;
- американське якість;
- приваблива ціна.
Як приймати NOW Sports L-Citrulline 1200 mg
Виробник рекомендує приймати по одній таблетці до трьох разів на добу. Кожну таблетку потрібно ковтати цілими, запиваючи великою кількістю чистої води. Використовуйте добавку тільки як доповнення до збалансованого харчування. Не перевищуйте рекомендовану добову норму.
Прийом добавки протипоказаний вагітним і годуючим жінкам, підліткам до 18 років, а також людям з індивідуальними протипоказаннями. Зверніться за медичною допомогою, якщо після прийому добавки ви відзначаєте погіршення самопочуття або появу небажаних ефектів.
Зберігайте добавку в недоступному для дітей прохолодному місці. Не допускайте попадання всередину вологи. Бережіть від прямого сонячного світла.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаL-цитрулін 1200 мг
Інгредієнти
стеаринова кислота (рослинне джерело), кроскармелоза натрію, мікрокристалічна целюлоза , вегетаріанська оболонка та діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Група | Незамінні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Призначення | Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 275 ₴
