
Натуральна добавка 21st Century Papaya Enzyme, 100 жувальних таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.21st Century Papaya Enzyme – жувальні таблетки, які містять суміш травних компонентів. Добавка підходить всім спортсменам та фізично активним людям, які споживають велику кількість білка. Компоненти, що входять до складу, допомагають засвоювати цей нутрієнт.
Особливості 21st Century Papaya Enzyme:
- Підтримка засвоєння білка.
- Допомога у нарощуванні м'язової маси.
- Підтримка здоров'я травної системи.
До складу добавки входять бромелайн та папаїн, отримані з рослинних джерел.
Переваги 21st Century Papaya Enzyme:
- Містить компоненти з двох різних джерел.
- Підходить чоловікам та жінкам.
- Можна приймати щодня.
Ця добавка використовується для підтримки засвоєння білка.
Як приймати 21st Century Papaya Enzyme:
Приймайте по одній таблетці тричі на добу з кожним основним прийомом їжі або відразу після нього. Таблетки слід розжовувати, за потреби можна запивати. Не приймайте більше трьох таблеток на добу.
Прийом добавки протипоказаний жінкам під час вагітності та в період годування, підліткам до 16 років та людям з індивідуальною непереносимістю. Зверніться до лікаря, якщо після прийому добавки ви помічаєте погіршення самопочуття. Перед початком прийому бажана консультація з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаСуміш ферментів папайї 22 мг
- Папайя (плоди)
- Бромелайн (ананас)
- Папаїн (папайя)
< br />Інгредієнти
сахароза, сорбіт, натуральний ананасовий смак, целюлоза, стеаринова кислота, діоксид кремнію, штучний барвник (FD & C Yellow # 6), декстроза, магнію стеарат, мальтодекстрин
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 жувальна таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для травлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Таблетки, Жувальні таблетки |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 305 ₴
