


Вітаміни та мінерали 21st Century PreNatal, 60 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
21st Century PreNatal - вітамінно-мінеральна біодобавка для жінок, які чекають на малюка, і тих, хто тільки планує вагітність.
Вона дозволяє виносити дитину без проблем, зменшити власні неприємні відчуття у цей період, а також заповнити нестачу біологічно активних речовин, мікро-, макроелементів та антиоксидантів. Продукт не містить глютен та дріжджі, однак у списку його інгредієнтів присутній желатин.
Як приймати:
Приймати по одній (1) таблетці на день під час їжі або за призначенням лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаВітамін А (бета-каротин) 1200 мкг
Вітамін С (аскорбінова кислота) 120 мг
Вітамін D3 (холекальциферол) 10 мкг (400 МО)
Вітамін Е (dl-альфа-токоферол ацетату) 13,5 мг
Вітамін В1 (мононітрат тіаміну) 1,8 мг
Вітамін В2 (рибофлавін) 1,7 мг
Вітамін В3 (ніацинамід) 20 мг
Вітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) 2,6 мг
Вітамін В9 (фолат) 1334 мкг DFE
- фолієва кислота 800 мкг
Вітамін B12 (ціанокобаламін) 8 мкг
Кальцій (карбонат кальцію) 200 мг
Залізо (фумарат заліза) 28 мг
Цинк (оксид цинку) 25 мг
Інгредієнти
Целюлоза, крохмаль, стеаринова кислота, мальтодекстрин, желатин, штучний барвник, кроскармелоза натрію, силікат магнію, магнію стеарат, поліетиленгліколь, полівініловий спирт, діоксид кремнію, діоксид титану
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.15 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Комплекси вітамінів і мінералів | Вітамінно-мінеральні |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | При грудному вигодовуванні, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіночий |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 460 ₴
