
Натуральна добавка Doctor's Best Fucoidan 0.7, 60 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Doctor's Best Fucoidan - містить гліконутріент фукоїдан, отриманий з бурих водоростей.
Морські водорості є частиною раціону в багатьох культурах, а види, що містять фукоїдан, традиційно використовувалися для різних терапевтичних цілей. Фукоидан містить безліч імуномодулюючих компонентів, відомих як полісахариди. Ці унікальні і складні сульфатованих полісахариди не містяться в інших морських водоростях або наземних рослинах, і в лабораторних дослідженнях було показано, що вони опосередковують цілий ряд значних біологічних ефектів на клітини ссавців. Дослідження також показують, що фукоїдан може володіти виражену антиоксидантну дію.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули в день під час їжі або відповідно до рекомендацій лікаря.
Вміст елементів у 1й порції:
2 вегакапсулиЕкстракт фукоїдан (стандартизований до 70% фукоїдан) 100 мг
Інгредієнти
Рисовий порошок, модифікована целюлоза (рослинна капсула), стеарат магнію (рослинного походження)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 вегакапсулі |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 2 110 ₴
