
Натуральна добавка Doctor's Best Bromelain 3000 GDU, 90 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doctor's Best Bromelain 3000 GDU - є однією з найпотужніших форм цього ферменту, наявних на ринку.
Бромелайн - це фермент, який отримують зі стебел і плодів ананаса, що володіє протеолітичними властивостями (сприяє переварюванню білків).
Бромелайн відомий своїми поліпшують травлення властивостями, а також благотворно системну дію на організм. Бромелаїн також може підтримувати здоров'я серцево-судинної системи і суглобів.
Як приймати:
Рекомендації для дорослих. приймати по 1 капсулі 2-3 рази на день під час їжі для підтримки травлення або без їжі для підтримки суглобів або за призначенням лікаря
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаБромелаїн (3000 одиниць розщеплення желатину (GDU) / г) 500 мг
Інгредієнти
Целюлоза, модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для травлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 860 ₴
