-1%


Натуральна добавка Doctor's Best Serrapeptase 120000 SPU High Potency, 90 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doctor's Best Serrapeptase – добавка, прийом якої підтримує носові пазухи та підтримує нормальну роботу дихальних шляхів. Тільки для повнолітніх.
Особливості Doctor's Best Serrapeptase:
- Підтримка нормальної роботи верхніх дихальних шляхів.
- Підтримка носових пазух.
- Загальна підтримка організму.
Основа добавки є компонентом серрапептазу.
Переваги Doctor's Best Serrapeptase:
- Підтримує носові пазухи.
- Підтримує нормальну роботу дихальних шляхів.
- Тільки для повнолітніх.
Ця добавка використовується для підтримки дихальної системи.
Як приймати Doctor's Best Serrapeptase:
Приймайте по одній капсулі один раз на добу натще. Запивайте чистою водою. Не приймайте більше однієї порції на добу. Прийом протипоказаний неповнолітнім, вагітним і жінкам, що годують, а також особам з індивідуальними протипоказаннями. Перед початком прийому рекомендується проконсультуватися з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаФермент серрапептаза (з виду Serratio) 120000 SPU
Кальцій (з трікальцийфосфата і стеарата кальцію в Serrateric ™) 35 мг
Інгредієнти
Serrateric ™ (мальтодекстрин, трикальцийфосфат, стеарат кальцію, мікрокристалічна целюлоза, среднецепочечние тригліцериди), вегетаріанська капсула з відстроченим вивільненням (модифікована целюлоза, геллановая камедь, очищена вода)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для імунної системи, Для загального оздоровлення, Для травлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 2 175 ₴
