
Натуральна добавка Doctor's Best Ubiquinol 100 mg with Kaneka, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doctor's Best Ubiquinol with Kaneka - має антиоксидантні діями, що підтримують здорову роботу серця і підвищують вироблення енергії.
Особливості:
- Сприяє підтримці мітохондрій для підвищення вироблення клітинної енергії
- Підтримує здорову роботу серця
- Убіхінол - це ефективний антиоксидант
Убіхінол сприяє регенерації антиоксидантів, таких як вітаміни C і E. Він підвищує біодоступність у літніх людей, які можуть зазнавати труднощів з досягненням високих рівнів цієї поживної речовини або проблеми з засвоєнням поживних речовин.
Як прініал:
Приймати по 1 каспуле в день під час їжі або відповідно до рекомендацій лікаря
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаУбіхінол (Kaneka Ubiquinol ™, відновлена форма коензиму Q10) 100 мг
Інгредієнти
Оливкова олія холодного віджиму, среднецепочечние тригліцериди, соняшниковий лецитин, бджолиний віск, екстракт листя розмарину, м'яка капсула [желатин, гліцерин, очищена вода, аннато (барвник)]
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 2 560 ₴
