
Натуральна добавка Doctor's Best Ultra Cordyceps, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Doctor's Best Ultra Cordyceps - чистий культивований кордицепс китайський (Cordyceps sinensis) - гриб, який століттями використовувався в Китаї.
Його використовують як омолоджуючий тонізуючий засіб, що підвищує енергію і підтримує функції різних органів і систем.
Особливості:
- Допомагає підвищити енергію і поліпшити загальний життєвий тонус
- Допомагає підтримувати здоров'я легенів
- Підтримує роботу печінки
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі в день незалежно від прийому їжі або відповідно до рекомендацій лікаря-дієтолога.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаКордицепс (Cordyceps sinensis) (міцелій) 750 мг
- кордіцепсовая кислота 60 мг
- аденозин 2 мг
Інгредієнти
Модифікована целюлоза (вегетаріанська капсула), мікрокристалічна целюлоза, силікат магнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Doctor's Best |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 010 ₴
