


Жирні кислоти Mason Natural Fish Oil 1000 mg Omega-3 300 mg, 120 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Натуральний риб'ячий жир Mason є важливими поживними речовинами для здоров'я серця та мозку.
Риб'ячий жир є одним із найбагатших джерел харчових продуктів омега-3 жирних кислот. Омега-3 може допомогти підтримувати нормальний, здоровий процес згортання крові в організмі, а також здоровий рівень холестерину та тригліцеридів.
риб'ячий жир не є частиною раціону, що рекомендується, щоденна дієта риб'ячого жиру може допомогти багатьом корисним для здоров'я жирним кислотам омега-3.
Як приймати:
Приймати по одній капсулі на день, бажано під час їжі
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаРиб'ячий жир 1000 мг
- EPA (ейкозапентаєнова кислота) 180 мг
- DHA (докозагексаєнова кислота) 120 мг
Інгредієнти
желатин, рослинний гліцерин, очищена вода, суміш токоферолів
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | Омега 3 |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Джерело жирних кислот | Риб'ячий жир |
| Дозування | 1000 |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 120 |
| Призначення | Для імунної системи, Для шкіри, волосся і нігтів, Для нервової системи, Для загального оздоровлення, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 815 ₴
