


Натуральна добавка NOW Garlic 5000 mcg, 90 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Garlic 5000 продукт стандартизований для отримання аліцину та попередників аліцину, які при прийомі внутрішньо перетворюються на аліцин.
Він покритий ентеросолюбильною оболонкою, так що це перетворення відбувається у верхніх відділах кишечника для оптимального всмоктування, водночас він запобігає виділенню гострого запаху часнику у шлунку.
Особливості:
- допомагає зміцнити імунітет
- допомагає боротися із застудними захворюваннями
- не має різкого запаху часнику
Рівні попередника аліцину досягаються за допомогою спеціального процесу, що підтримує низький рівень вологості часнику. Цей процес підтримує попередники аліцину, зберігаючи при цьому всі природні якості цілісного свіжого часнику.
Як приймати:
Приймати по 1 таблетці щодня під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаЧасник з контрольованим запахом (Allium sativum) (цибулина) 500 мг
(мін. потенціал аліцину 5000 мкг на таблетку)
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, ентеросолюбильне покриття, кроскармелоза натрію, стеаринова кислота (рослинне джерело), магнію стеарат (рослинне джерело) та діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 975 ₴
