
Натуральна добавка Mason Natural Ginkgo Biloba, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Mason Natural Ginkgo Biloba - це один з найкращих рослинних засобів для покращення роботи мозку та пам'яті.
Гінкго Білоба відомо як сильний антиоксидант і застосовується для поліпшення капілярного кровообігу в головному мозку і тілі; полегшення головного болю, шуму у вухах, запаморочення, покращення пам'яті та концентрації уваги. Продукт може допомогти з серйозними проблемами, пов'язаними з порушенням кровообігу: при болях у ногах (викликаної закупоркою артерій), розсіяному склерозі, сексуальній дисфункції, при недоумстві.
Як приймати:
Приймати 1 капсулу щодня, бажано під час їжі.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаГінкго білоба (листя) 125 мг
Інгредієнти
Целюлоза, желатин, магнію стеарат, діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для мозку, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 490 ₴
