

Натуральна добавка Mason Natural Cranberry Highly Concentrated, 60 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Mason Natural Highly Concentrated Cranberry містить проантоціани, які можуть запобігти прилипанню деяких бактерій, у тому числі кишкової палички, до стінки сечовивідних шляхів.
Журавлина - це північна ягода, яка широко відома своїми протизастудними властивостями. Але крім цього ця чудо-ягода має безліч інших переваг, зумовлених багатим мінеральним та вітамінним складом.
Журавлина багата на такий мікроелемент як танін, який допомагає у боротьбі з інфекціями та вірусами. Найкраще журавлина бореться із запаленнями в сечостатевій системі, тобто такими захворюваннями як цистит. Наявність у складі журавлини вітаміну С, калію та магнію позитивно впливає на серцево-судинну систему. Завдяки цим компонентам зміцнюються стінки судин, знижується ризик утворення тромбів.
Також журавлина сприяє зниженню рівня холестерину в крові, перешкоджаючи виникненню атеросклерозу. Ще одна корисна властивість журавлини – покращення роботи травної системи. У цих ягодах є клітковина, целюлоза і пектин - речовини, які захищають від виразки і знімають загострення при гастриті або коліті.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули на день, бажано під час їжі, як харчова добавка.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиКонцентрат журавлини (Vaccinium oxycoccus) (ягоди) 900 мг
Інгредієнти
Желатин, діоксид кремнію, магнію стеарат
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для репродуктивної системи, Для серцево-судинної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 460 ₴
