

Натуральна добавка Mason Natural Lecithin 200 mg with Kelp/Vitamin B6 Plus Cider Vinegar, 100 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Mason Natural Lecithin With Kelp/Vitamin B6 Plus Cider Vinegar забезпечує фосфоліпіди, які є важливими компонентами біологічних мембран. Мембрани, у свою чергу, підтримують когнітивне та серцево-судинне здоров'я.
Лецитин дуже важливий для здоров'я та вирівнювання функцій нервової системи, включаючи мозок. Найважливіші фосфоліпіди у його складі – холін та инозитол. Вони освіжають нервові клітини та надають їм сили для ефективного функціонування. Цей препарат показаний як для організму, що розвивається, так і людям зрілого віку.
Спектр впливу лецитину на організм досить великий. Лецитин діє як емульгатор, що дозволяє змішувати жир і воду, він допомагає розчинити жир та холестерин у крові.
Крім нервової системи він впливає на роботу печінки, клітини підшлункової залози, що особливо відповідають за вироблення інсуліну, а також на репродуктивну функцію як у чоловіків, так і у жінок. До цієї формули доданий яблучний оцет. Для кращого впливу формула збагачена водоростями та вітаміном B6.
Як приймати:
Приймати по 1 капсулі на день, бажано під час їжі як харчову добавку.
Вміст елементів у 1й порції:
1 капсулаВітамін В6 (піридоксин гідрохлорид) 5 мг
Йод (водорості) 75 мкг
Лецитин 200 мг
Яблучний оцет 50 мг
Інгредієнти
Соєва олія, желатин, гліцерин, очищена вода, діоксид кремнію, рослинний жир, жовтий бджолиний віск, гідрогенізована соєва олія, діоксид титану
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 капсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Добавки | Вітаміни, Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 100 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для нервової системи, Для репродуктивної системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 445 ₴
