

Пробіотики і пребіотики Mason Natural Probiotic Acidophilus with Pectin, 100 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Mason Natural Probiotic Acidophilus With Pectin - це комплексна добавка, що поєднує корисні бактерії Lactobacillus acidophilus і натуральний пектин. Продукт розроблений для підтримки здорового балансу мікрофлори та нормального функціонування травної системи.
Особливості Mason Natural Probiotic Acidophilus With Pectin:
- Містить штам Lactobacillus acidophilus.
- До складу входить пектин (розчинні харчові волокна).
- Випускається у зручній капсульованій формі.
Lactobacillus acidophilus – це пробіотичні культури, які сприяють підтримці сприятливого середовища у кишечнику. Пектин, будучи природним пребіотиком та ентеросорбентом, є поживною основою для корисних бактерій та сприяє природному очищенню кишечника, підтримуючи його моторику.
Переваги Mason Natural Probiotic Acidophilus With Pectin:
- Сприяє підтримці балансу кишкової мікрофлори.
- Підтримує комфорт травлення.
- Сприяє кращому засвоєнню поживних речовин та лактози.
- Пектин сприяє м'якому очищенню організму.
- Підтримує роботу імунної системи.
Добавка рекомендована для щоденного прийому з метою збагачення раціону пробіотиками та клітковиною для підтримки загального добробуту шлунково-кишкового тракту.
Як приймати Mason Natural Probiotic Acidophilus With Pectin:
Приймати по 2 капсули на день, бажано під час їжі. Не перевищуйте рекомендоване добове дозування. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
2 капсулиКальцій (дикальційфосфат) 304 мг
Acidophilus Lactobacillus 200 млн КОЕ
Цитрусовий целюлозний пектин 20 мг
Інгредієнти
Желатин, магнію стеарат, діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Вид | Пробіотики |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Добавки | Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для мікрофлори, Для травлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 475 ₴
