

Натуральна добавка NOW Graviola 500 mg, 100 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Graviola 500 mg також відоме як чиримойя, що росте в тропічній природній зоні.
Листя цієї рослини давно відоме представникам традиційної медицини та травникам. Фахівці дозволяють припустити, що ацетогеніни, активні складові Гравіоли, можуть сприяти здоровому зростанню та роботі клітин. Інші активні інгредієнти листя Гравіоли мають властивість виводити з організму вільні радикали.
Як приймати:
Приймати по 2 капсули 3-4 десь у день за необхідності.
Вміст елементів у 1й порції:
2 вегакапсулиЕкстракт гравіоли (Annona muricata) (лист) 1 г
Інгредієнти
Гіпромелоза (капсула з целюлози), магнію стеарат (рослинний джерело), діоксид кремнію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 вегакапсулі |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 50 |
| Призначення | Для імунної системи, Для нервової системи |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 700 ₴
