


Натуральна добавка NOW Phase 2 White Kidney Bean Extract 500 mg, 120 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
NOW Phase 2 є нестимулюючим екстрактом білої квасолі, який може допомогти сповільнити розщеплення харчових крохмалів, обмежуючи дію травного ферменту альфа-амілази.
При зниженні активності цього ферменту також може бути зменшено поглинання та використання вуглеводів із крохмалю.
Особливості:
- стимулює роботу травлення
- допомагає уповільнити розщеплення харчових крохмалів
- допомагає при використанні дієти, знизити вагу
При використанні як доповнення до програм зі зниження ваги, що включають розумну дієту та програму вправ,
NOW Phase 2 може допомогти вам у досягненні ваших цілей контролю ваги.
Як приймати:
Прийміть по 3 капсули перед будь-яким прийомом їжі, які містять вуглеводи або крахмаль.
Вміст елементів у 1й порції:
3 вегакапсулиPhase 2 (екстракт білої квасолі) (Phaseolus vulgaris) 1500 мг
Інгредієнти
Целюлоза (капсула), порошок целюлози, магнію стеарат (рослинне джерело) і стеаринова кислота (рослинне джерело)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 3 вегакапсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 40 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для внутрішніх органів, Для загального оздоровлення, Для травлення, Для зниження ваги |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 1 305 ₴
