

Натуральна добавка 21st Century Apple Cider Vinegar 300 mg, 250 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
21st Century Apple Cider Vinegar 300 mg - натуральна добавка на основі яблучного оцту, який допомагає захистити клітини від окислювального стресу, боротися зі втомою і зміцнювати вашу імунну систему, допомагаючи вам почуватися краще зсередини.
Особливості:
- для підтримки здорового обміну речовин
- зменшує поглинання та накопичення жиру в жировій тканині
- підтримує травлення та рух їжі по шлунково-кишковому тракту
Яблучний оцет вже багато років використовується як народний засіб. Цей натуральний тонізуючий засіб для здоров'я підтримує метаболізм цукрів та жирів, а також допомагає організму виводити токсини.
Як приймати:
Як харчова добавка для дорослих приймати по одній (1) таблетці після їжі або за призначенням лікаря. Не перевищуйте рекомендоване дозування. Конкретні результати можуть відрізнятись.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаКальцій (карбонат) 115 мг
Яблучний оцет 300 мг
Інгредієнти
Мальтодекстрин. Містить < 2% целюлози, кроскармелози натрію, магнію стеарату, діоксиду кремнію, стеаринової кислоти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.3 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 7 см |
| Добавки | Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 250 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 250 |
| Призначення | Для травлення, Для прискорення метаболізму |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 7 см |
- Ціна: 435 ₴
