

Натуральна добавка 21st Century Psyllium Fiber, 160 капсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.21st Century Psyllium Fiber - натуральна рослинна харчова добавка, що містить лушпиння подорожника, який застосовується для поліпшення роботи шлунково-кишкового тракту.
Особливості:
- допомагає налагодити моторику кишківника
- запускає природний процес очищення кишечника
- допоможе вивести токсичні речовини з організму
- прискорює схуднення
Клітковина є невід'ємною частиною здорової дієти та допомагає підтримувати багато функцій організму. Лушпиння насіння подорожника є дієвим сорбентом, прискорює процес очищення організму та стимулює роботу шлунково-кишкового тракту.
Як приймати:
Щоб збільшити щоденне споживання клітковини, приймайте до п'яти (5) капсул, ковтаючи по одній (1) за раз, запиваючи 250-350 мл води. В результаті прийому цієї добавки без достатнього обсягу рідини препарат може зупинитися в стравоході. Не приймайте, якщо вам важко ковтати. Можна приймати до чотирьох (4) разів на день або за вказівкою лікаря. Індивідуальні результати можуть відрізнятись.
Вміст елементів у 1й порції:
5 капсулКалорії 10 ккал
Вуглеводи 2 г
- розчинна клітковина 2 г
Залізо 0.4 мг
Калій 25 мг
Інгредієнти
Лушпиння насіння подорожника, желатин. Містить <2%: магнію стеарат.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 5 капсул |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Мінерали |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 160 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 32 |
| Призначення | Для внутрішніх органів, Для очищення організму, Для травлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 505 ₴
