

Комплекс екстрактів Mason Natural Super Energy with Guarana, Panax Ginseng & Kola Nut, 60 таблеток для підвищення енергії
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Mason Natural Super Energy with Guarana, Panax Ginseng & Kola Nut - це добавка, яка підвищує енергію, концентрацію та витривалість. Вона містить екстракти гуарани, женьшеню та горіха колу, які є природними джерелами кофеїну.
Бажаєте підвищити рівень енергії, витривалість та загальну працездатність? Наш унікальний комплекс трав містить 16 різних натуральних інгредієнтів, які дозволяють легко та м'яко підвищити рівень енергії та витривалість вашого тіла.
Особливості:
- допомагає підвищити енергію
- допомагає покращити настрій
- допомагає підвищити концентрацію уваги
- допомагає знизити втому
- допомагає покращити фізичну працездатність
Гуарана, горіх колу та готу колу можуть забезпечити природний заряд енергії, а женьшень – це широко відома адаптогенна рослина, яка допомагає підвищити витривалість. Формула також містить натуральні харчові джерела енергії, такі як бджолиний пилок, маточне молочко, паростки пшениці, люцерна та паростки ячменю. Тим часом, бета-ситостерол, стигмастерол, кампестерин та октакозанол є частиною сімейства поживних речовин, відомих як рослинні стероли. Рослинні стероли можуть сприяти здоровому метаболізму жиру та зниженню рівня холестерину ліпопротеїнів низької щільності.
Як приймати:
Дорослі - приймати по дві таблетки на день, бажано під час їжі, як харчову добавку.
Вміст елементів у 1й порції:
2 таблеткиКальцій (дикальцій фосфату) 43 мг
Екстракт гуарани 4: 1 (Paullinia cupana) (корінь) 2400 мг
Panax Ginseng 4: 1 (Panax ginseng) (корінь) 1300 мг
Екстракт кільського горіха 4: 1 (кола гостра) (насіння) 1000 мг
Бджолиний пилок 50 мг
Маточне молочко 50 мг
Екстракт готу коли 4: 1 (центелла азіатська)(лист) 50 мг
Пшенична трава (Triticum aestivum) 16 мг
Люцерна (Medicago sativa) (Повітряна) 16 мг
Ячмінна трава (Hordeum vulgare) (повітряний) 16 мг
Інозин 16 мг
Сума (Pfaffia Paniculata) (корінь) 16 мг
Бета-ситостерол 9 мг
Стігмастерол 4 мг
Кампестерол 3 мг
Октакозанол 2 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, кроскармеллоза натрію, діоксид кремнію, стеаринова кислота, магнію стеарат, силікат магнію, гіпромелоза, поліетиленгліколь, мінеральна олія
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Форма випуску | Таблетки |
| Тип | Таблетки |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 2 таблетки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 30 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для загального оздоровлення, Для енергії і бадьорості |
| Стать | Жіночий |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 555 ₴
