

Корейський женьшень Mason Natural Korean Ginseng Whole Herb, 60 таблеток
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Mason Natural Whole Herb Korean Ginseng - це добавка, яка містить екстракт корейського женьшеню.
Корейський женьшень, також відомий як женьшень звичайний, - це рослина, що росте в Кореї, Шині та Сибіру, яка використовується в різних оздоровчих цілях. Він класифікується як адаптоген, натуральна речовина, яка, як вважається, допомагає організму адаптуватися до стресу та нормалізувати процеси в організмі.
Особливості:
- допомагає покращити пам'ять та концентрацію
- допомагає підвищити енергію та витривалість
- допомагає знизити стрес та занепокоєння
- допомагає покращити сексуальну функцію
- допомагає покращити імунітет
- допомагає підтримувати молодість та красу
Mason – відмінна натуральна альтернатива для покращення загального самопочуття та здоров'я, а також для підтримки рівня енергії та життєздатності.
Як приймати:
Дорослим як харчову добавку приймати по 1 таблетці на день, бажано під час їжі. Також можна розчинити в рідині для приготування чаю із женьшенем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 таблеткаКальцій (елементарний) 110 мг
Корейський женьшень (Panax Ginseng) (червоний) (корінь) 600 мг
Корейський женьшень (Panax Ginseng) (100 мг білого екстракту 4:1, еквівалентно 400 мг кореня) 400 мг
Інгредієнти
Мікрокристалічна целюлоза, стеаринова кислота, діоксид кремнію, кроскармелоза натрію, магнію стеарат, силікат магнію, фармацевтична глазур
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Mason Natural |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.12 кг |
| Висота в пакованні | 12 |
| Вміст порції | 1 таблетка |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 60 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для активного довголіття, Для імунної системи, Для мозку, Для нервової системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Женьшень |
| Форма випуску | Таблетки |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 410 ₴
