
Натуральна добавка Scitec Nutrition CO-Q10 50 mg, 100 капсул - Термін 05.26
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Scitec Nutrition CO-Q10 — унікальна добавка, яка розрахована не лише на спортсменів, а й просто фізично активних людей. Прийом препарату забезпечує покращення клітинного дихання, антиоксидантний захист та захист серцево-судинної системи.
Призначення Scitec Nutrition CO-Q10:
- нормалізація обміну жирів
- поліпшення клітинного дихання
- нейтралізація вільних радикалів
- збільшення енергетичного потенціалу
- захист та підтримка серцево-судинної системи
Основа препарату - коензим Q10. Кожна капсула добавки містить 50 мг діючої речовини. Препарат є абсолютно безпечним і не викликає побічних ефектів.
Переваги Scitec Nutrition CO-Q10:
- велика упаковка
- європейська якість
- без побічних ефектів
- підходить чоловікам та жінкам
- рекомендовано для прийому віковими спортсменами
Як приймати Scitec Nutrition CO-Q10:
Добавку слід приймати щодня, по 1 капсулі 3 рази на добу. Оптимальний час прийому – під час їжі. Запивати кожну капсулу слід великою кількістю води. Не приймайте більше 3 капсул на добу.
Добавка відмінно поєднується з прийомом Омега-3 та L-карнітином. Прийом не рекомендований вагітним і жінкам, що годують, алергікам і підліткам до 16 років.
Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем перед початком прийому. Зберігайте добавку у темному та сухому прохолодному місці, недоступному для дітей.
Вміст елементів у 1й порції:
3 капсулиКоензим Q10 150 мг
Інгредієнти
соняшникова олія, оболонка капсули [желатин, зволожувач (гліцерин), вода, антислежувач (фосфати кальцію), барвники (оксиди та гідроксиди заліза)], коензим Q10 14%, антиоксидант (екстракт, багатий на токоферолом).
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Scitec Nutrition |
| Форма випуску | Капсули |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Висота в пакованні | 10 |
| Вміст порції | 3 капсули |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Угорщина |
| Кількість в упаковці, шт. | 100 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 33 |
| Стан | Термін |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Ширина в упаковці | 10 см |
- Ціна: 350 ₴
