

Ашваганда NOW KSM-66 Ashwagandha 600 mg, 90 вегакапсул
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Now Foods KSM-66 Ashwagandha - це високоякісний рослинний екстракт, отриманий з коренів ашваганди, який століттями використовується в традиційних практиках для підтримки загального тонусу організму.
Особливості Now Foods KSM-66 Ashwagandha:
- Використання запатентованого екстракту KSM-66 із високою біодоступністю.
- Зроблено з дотриманням стандартів якості GMP.
- Підходить для вегетаріанців та веганів (рослинна капсула).
Основним компонентом продукту є екстракт кореня ашваганди. Цей компонент відноситься до категорії адаптогенів, які допомагають організму адаптуватися до повсякденних факторів довкілля та підтримувати внутрішню рівновагу без використання синтетичних стимуляторів.
Переваги Now Foods KSM-66 Ashwagandha:
- Сприяє підтримці природного рівня енергії та життєвих сил.
- Допомагає організму справлятися із повсякденними психоемоційними навантаженнями.
- Підтримує когнітивні функції та загальну концентрацію уваги.
Продукт призначений для людей, які ведуть активний спосіб життя та прагнуть підтримувати свою працездатність та емоційне благополуччя природним шляхом.
Як приймати Now Foods KSM-66 Ashwagandha:
Приймати по 1 капсулі щодня. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем.
Вміст елементів у 1й порції:
1 вегакапсулаОрганічний екстракт ашваганди KSM-66 (Withania somnifera) (корінь) 600 мг
Інгредієнти
Гіпромелоза (целюлозна капсула), мікрокристалічна целюлоза, аскорбіл пальмітат та діоксид кремнію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NOW |
| Тип | Капсули |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.1 кг |
| Висота в пакованні | 11 |
| Вміст порції | 1 вегакапсула |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 90 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 90 |
| Призначення | Для активного довголіття, Для мозку, Для нервової системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Форма випуску | Вегакапсулі |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 060 ₴
