



Батончик FIZI Guilty Pleasure Bar Арахіс карамель, 45 грам
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
FIZI Guilty Pleasure - це солодкі перекушування, в компоненти кожного батончика входять тільки добірні якісні продукти рослинного походження.
Начинку покриває ніжна шоколадна глазур із какао. Поєднавши натуральні компоненти кондитерам FIZI вдалося створити смачні та поживні батончики, які не поступаються до смаку звичайним шоколадним цукеркам з менш здоровим складом.
Переваги:
- Батончики без доданого цукру
- Індивідуальна флоу-пак упаковка забезпечує тривалий термін зберігання.
- Безпечний склад та користь продукту
Як приймати:
Приймати як перекус у будь-який зручний час
Вміст елементів у 1й порції:
45 грамКалорії 254 ккал
Жири 17 г
- насичені 7,7 г
Вуглеводи 19 г
- цукор 14 г
Білок 4,7 г
Сіль 0,07 г
Інгредієнти
карамель (24%) (екстракт кокосу, екстракт яблучного соку концентрований, крохмаль кукурудзяний), фініки, ядра бобів арахісу (20%), ядра горіхів кеш'ю (13%), шоколадна глазур (11%) (терте какао, підсолоджувач мальтит, какао-масло, какао-порошок зі зниженим вмістом жиру, емульгатор лецитин, натуральний ароматизатор ваніль), рожева гімалайська сіль
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | FIZI |
| Вага | 45 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.045 кг |
| Висота в пакованні | 5 |
| Вміст білків | 4 % |
| Вміст вуглеводів | 47 % |
| Вміст жирів | 23 % |
| Вміст порції | 1 батончик (45 грамів) |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Україна |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 1 |
| Різновид за походженням | Рослинний |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип батончиків | Вуглеводні |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 70 ₴
