
Екстракт чорної бузини, вітамін C Sambucol Black Elderberry For Kids, 230 мл для дітей
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Sambucol Black Elderberry For Kids спеціально розроблений для підтримки імунної системи дітей. Активний компонент AntiVirin, високий вміст вітаміну С та антиоксидантів підвищують природний захист організму. Сироп пройшов клінічні дослідження, не викликає сонливості, а також не містить штучних барвників та ароматизаторів.
Особливості:
- 100% натуральний продукт
- Наявність вітаміну С
- Не містить барвників та ароматизаторів
- Простота використання
Чорна бузина багата антоціанами, різновидом флавоноїдів, природних рослинних антиоксидантів, які захищають клітини від вільних радикалів та підтримують імунну систему організму.
Як приймати:
Добова норма, що рекомендується:
- від 1 до 6 років: 5 мл (1 чайна ложка)
- від 7 до 12 років: 10 мл (2 чайні ложки)
Норма у зимовий період:
- від 1 до 6 років: 5-10 мл (1-2 чайні ложки) двічі на день
- від 7 до 12 років: 10-15 мл (2-3 чайні ложки) двічі на день
Вміст елементів у 1й порції:
10 мілілітрівКалорії 25 ккал
Вуглеводи 7 г
- доданий цукор 3,5 г
Екстракт чорної бузини 1,9 г
Вітамін С (аскорбінова кислота) 65 мг
Інгредієнти
Сироп глюкози, очищена вода, лимонна кислота, сорбат калію
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sambucol |
| Форма випуску | Рідина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.23 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 10 мілілітрів |
| Вікова категорія | Дитячі |
| Глибина в упаковці | 6 см |
| Добавки | Вітаміни |
| Країна виробника | США |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 23 |
| Об'єм, мл | 230 |
| Призначення | Антиоксиданти, Для імунної системи, Для загального оздоровлення |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Бузина |
| Ширина в упаковці | 6 см |
- Ціна: 1 210 ₴
