
Протеїн Olimp Sport Nutrition Natural Whey Protein Isolate, 600 грам
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Olimp Natural Whey Protein Isolate - це харчова добавка кожна порція якої містить високоякісний білок у вигляді ізоляту сироваткового протеїну.
Продукт створений для людей з підвищеною потребою в білку, який сприяє зростанню і підтримці м'язової маси. Рекомендується в основному спортсменам і людям, які займаються спортом, хто прагне наростити м'язову масу.
Як приймати:
Приймати 1-3 порції в день - після пробудження, між прийомами їжі, після тренування або перед сном. 1 порцію (30 г = 1 мірна ложка) розчинити в 100 мл води і вжити відразу після приготування.
Вміст елементів у 1й порції:
30 грамКалорії 115 ккал
Жири 0,5 г
- насичені 0,2 г
Вуглеводи 0,5 г
- цукор 0,5 г
Харчові волокна 0 г
Білок 26 г
Сіль 0,26 г
Амінокислотна матриця
L - триптофан 0,42 г
L-аланін 1,5 г
L-аргінін 0,63 г
L-аспарагінова кислота 3.3 г
L-валін 1,77 г
L-гістидин 0,51 г
Гліцин 0,42 г
L-глутамінова кислота 5,43 г
L-ізолейцин 1,92 г
L-лейцин 3,18 г
L-лізин 2,88 г
L-метіонін 0,66 г
L-пролін 1,65 г
L-серин 1,38 г
L-тирозин 0,78 г
L-треонін 2,01 г
L-фенілаланін 0,9 г
L-цистеїн 0,66 г
Інгредієнти
100% ізолят сироваткового протеїну (з молока) (містить лецитин (з сої))
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olimp Nutrition |
| Вага | 600 г |
| Форма випуску | Порошок |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.6 кг |
| Вид | Сироваткові |
| Висота в пакованні | 20 |
| Вміст білків | 87 % |
| Вміст вуглеводів | 1 % |
| Вміст вуглеводів в 100 г | Низьковуглеводні |
| Вміст порції | 30 грам |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 15 см |
| Країна виробника | Польща |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 20 |
| Призначення | Для набору м'язової маси, Для загального відновлення, Для підвищення витривалості |
| Принцип дії | Швидке засвоєння |
| Різновид за походженням | Тваринний |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип оброблення | Ізолят |
| Ширина в упаковці | 5 см |
- Ціна: 2 400 ₴
