

Желейки з мелатоніном 21st Century VitaJoy Melatonin Gummies, 120 желейок - Полуниця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.21st Century VitaJoy Melatonin Gummies – дієтична добавка у формі жувальних пастилок для вечірнього прийому та підтримки режиму сну.
Особливості 21st Century VitaJoy Melatonin Gummies:
- Формат жувальних пастилок зручний для прийому без запивання водою.
- Продукт призначений для дорослих.
- Формула підходить для вегетаріанського раціону та не містить глютену.
Основний компонент формули – мелатонін, який використовується у добавках для підтримки природного режиму сну. До складу також входять пектин, тростинний цукор, сироп глюкози, вода, лимонна кислота, цитрат натрію та карнаубський віск.
Переваги 21st Century VitaJoy Melatonin Gummies:
- Підходять для включення у вечірній режим прийому добавок.
- Жувальна форма не потребує приготування напою або використання мірної ложки.
- Формула не містить штучних ароматизаторів, штучних підсолоджувачів, молока, сої, пшениці та дріжджів.
21st Century VitaJoy Melatonin Gummies підійдуть дорослим, які обирають добавку до раціону для вечірнього прийому та підтримки режиму відпочинку.
Як приймати 21st Century VitaJoy Melatonin Gummies:
Дорослим розжовувати по 2 пастилки за 30 хвилин до сну або відповідно до рекомендацій лікаря. Не перевищувати рекомендовану порцію. Перед початком прийому проконсультуйтеся з лікарем. Не приймати перед керуванням транспортом, роботою з механізмами або вживанням алкоголю.
Вміст елементів у 1й порції:
2 желейкиКалорії 15 ккал
Вуглеводи 4 г
- цукор 3 г
- доданого цукру 2 г
Натрій 10 мг
Мелатонін 5 мг
Інгредієнти
Тростинний цукор, глюкозний сироп, вода, пектин. Містить
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | 21st Century |
| Смак | Полуниця |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага в упаковці | 0.36 кг |
| Висота в пакованні | 14 |
| Вміст порції | 2 желейки |
| Вікова категорія | Дорослі |
| Глибина в упаковці | 8 см |
| Країна виробника | США |
| Кількість в упаковці, шт. | 120 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Кількість порцій, шт | 60 |
| Призначення | Для поліпшення сну |
| Стать | Жіноча, Чоловіча |
| Тип | Мелатонін |
| Форма випуску | Желейки |
| Ширина в упаковці | 8 см |
- Ціна: 775 ₴
