-21%


Плед флісовий Versailles Шотландська Зима VS-BF-2600RS 130x180 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плед флісовий Versailles
Плед флісовий Versailles– це ідеальне поєднання затишку, стилю та практичності. М'який і теплий, він стане незамінним елементом вашого будинку, даруючи почуття комфорту та захищеності у будь-яку пору року.
Характеристики:
- Тип: плед
- Матеріал: поліестер
- Використання: для спальні, вітальні, дитячої
- Щільність матеріалу: 170 г/м2
- Розміри: 130х180 см
- Колір: різні кольори
- Виробник: Versailles
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Versailles |
| Довжина | 180 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 130 см |
| Тип | Плед |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 180 см |
| Серія | Шотландська Зима |
- Ціна: 413 ₴
