-32%


Рушник кухонний Ardesto Grey leaves ART16GL 50х68 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Рушник кухонний Ardesto
Кухонний рушник Ardesto підходить для щоденного використання та підтримання порядку на кухні. Розмір 50х68 см зручний для більшості базових завдань. Рушник виготовлений зі 100% бавовни – ndash; матеріалу, який добре вбирає вологу та відрізняється м'якою текстурою.
Характеристики:
- Тип: кухонний рушник
- Матеріал: 100% бавовна
- Кількість в упаковці: 1
- Форма: прямокутна
- Розміри: 50х68 см
- Колір: різні кольори
- Виробник: Ardesto
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ardesto |
| Довжина | 68 см |
| Тип | Рушник |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 68 см |
| Матеріал | 100 бавовна |
| Серія | Grey leaves |
- Ціна: 197 ₴
