-21%










Рушник пляжний Love You Home Бриз ly60193 75х150 см
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пляжний рушник Love You Home
Пляжний рушник Love You Home — ідеальний рушник для пляжу та відпочинку. Бавовняний рушник м'який, добре вбирає вологу і швидко сохне. Поєднання затишку, комфорту та якості для моря, басейну чи будинку.
Характеристики:
- Тип: рушник
- Тип рушника: пляжний
- Склад тканини: 100% бавовна
- Щільність: 350 г/м2
- Форма: прямокутна
- Розміри: 75х150 см
- Колір: різні кольори
- Виробник: Love You
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Love You |
| Довжина | 150 см |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 75 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 150 см |
| Серія | Бриз |
| Тип | Рушник пляжний |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 800 ₴

